Odalarınızı Yeni Nesil Koltuk Takımlarının Güzelliğine Teslim Edin
Blog

Odalarınızı Yeni Nesil Koltuk Takımlarının Güzelliğine Teslim Edin

Koltuk takımları her yıl en fazla satılan mobilyalar arasında yer almaktadır. Koltuk takımlarının gün içerisinde sıkça kullanılması, bu takımların yıllık olarak değiştirilmesi gerektiğini kanıtlamaktadır. Bazı koltuklarda yalnızca o yıl kullanılabilecek desenlere yer verilir iken bazı takımlarda ise zamansız geçişler göze çarpmaktadır. Takımların iskelet ve kumaş kalitesi de onların değiştirilme sıklığını etkilemektedir. İskelet kalitesi birinci sınıf olan ürünler kolay kolay eskimemekte ve sizlere uzun yıllar eşlik etmektedir. Aşağıda kaliteli yeni nesil koltuk takımı modellerine değinilmiştir. Eğer evinizde koltuk takımlarınız sık sık eskiyor ise bu modellerden yararlanarak uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli bir dekorasyon ortaya koyabilirsiniz. Zamansız renklerden elde edilen modeller sayesinde eskimeyecek bir tasarım yaratabilirsiniz. Modellerin detaylı görsellerine internet sitemizden model başlığını aratarak ulaşabilirsiniz.

Casoli Model Koltuk Takımı

Casoli Model Koltuk Takımı

Bazı oturma gruplarında yer alan renk tasarımları birbirleri ile tezat olmaktadır. Bu sayede daha önce fark edilmeyen mobilyalar daha dikkat çekici bir forma bürünebilmektedir. Stilist bir yaşamın etkisini sürdüren tezatlık fikri Casoli Model Koltuk Takımı içerisinde mevcuttur. Modelde kullanılan ikili koltuklardan biri beyaz tonuna sahip iken diğerinde siyah renk kullanılmıştır. Modele ait berjerde de siyahın baskın olduğu görülmektedir. Hem kanepedeki hem de berjerlerdeki minderler geniş bir yapıya sahiptir. Bu sayede sizlere rahat bir oturma deneyimi kazandırmaktadır. Modelde bulunan ayaklar düz bir tasarımda değildir. Ayakların gittikçe daha fazla genişleyen bir tasarımı bulunmaktadır. Modeldeki orta sehpa dikdörtgen yapısı ve siyah ayakları ile gören herkesi büyülemektedir.

Dazz Model Koltuk Takımı

Evlerinize taşımayı arzuladığınız modern esintilere bu model sayesinde ulaşabilirsiniz. Modern bir havanın izlerini barındıran üründe canlı renkler ile siyah tonlarına bir arada yer verilmiştir. Ürünün berjerinde ve kanepelerinin birinde siyah görülmektedir. Diğer kanepesi ise turuncu tonunu içermektedir. Dazz Model Koltuk Takımı sayesinde evinize bahar havasını şıklıktan ödün vermeden getirebilirsiniz. Kaliteli yapısı ile sizleri etkisi altına alacak bu ürünü yalnızca 2022 yılında değil gelecek yıllarda da severek kullanabilirsiniz. Dazz sayesinde odalarınızda arzuladığınız stili zaman kaybetmeden yaratmaya başlayabilirsiniz.

Elit Model Koltuk Takımı

Klasik geçişleri modern geçişler ile tamamlayarak ortaya yaratıcı bir görünüm çıkaran bu model sizleri tatmin edecek bir güzelliğe sahiptir. Modelin kol detaylarında görülen minimal geçişler sırt kısımlarına da yansımıştır. Modele ait siyah berjerin uzun bir sırt yapısı vardır. Rahatlığın hedef alındığı berjerde kabarık bir gövde bulunmaktadır. Berjerin ve kanepelerin kol kısımlarında yumuşak bir tasarım yer almaktadır. Modelde açık ve koyu tonlar ışıltılı geçişler ile tamamlanarak ortaya özgün bir görünüm çıkarılmıştır. Elit Model Koltuk Takımı içerisindeki orta sehpada yuvarlak bir yapı göze çarpmaktadır.

Floransa Model Koltuk Takımı

Ortaya çıkarmak istediğiniz romantizm ve canlı görünüm için kırmızı kanepeye sahip olan Floransa modelden yardım alabilirsiniz. Sırt kısımlarını chester desenler ile süsleyerek sizlere daha hoş bir oda sunmayı amaçlayan Floransa, siyah berjeri ile dikkat çekicidir. Modelde yer alan kanepe ve berjerlerin kol kısımları kabarık süngerler ile donatılmıştır. Hem kanepe hem berjer hem de orta sehpada yerden yüksek bir ayak tasarımı kullanılmıştır. Floransa Model Koltuk Takımı içerisinde yer verilen kırlentler birbirinden farklı renk ve tasarımlara sahiptir.

Gloria Model Koltuk Takımı

Metal ayakları ve siyah yumuşak kumaşı ile gönlünüze girmeyi başaracak bu modeli odalarınızın köşe kısımlarında severek kullanabilirsiniz. Modelde yer alan tasarım genel olarak modern çağın ayak izlerini yansıtmaktadır. Chester desene sahip kol detayları sizlere şık bir mobilya yaratmaktadır. Modelin orta sehpası dikdörtgen bir görünümde olup paslanmaz metal ayaklardan oluşmaktadır. Gloria Model Koltuk Takımı satın alarak aradığınız idealist görünümü odalarınıza kadar taşıyabilirsiniz.

Hilton Model Koltuk Takımı

Hilton Model Koltuk Takımı

Farklı renklerin bir arada kullanıldığı bu model sizlere canlı ve yaratıcı bir oda yaratacaktır. Salon, yemek odası, yaşam odası gibi aktif olarak kullandığınız alanlarınız için tercih edebileceğiniz bu modeli her yönden çok beğeneceksiniz. Modeli kırmızı bir halı ile kombin yaparak kullanabilirsiniz. Hilton Model Koltuk Takımı yaratıcı renk geçişleri ile sizlere hayat enerjisi verecektir. Modelde kullanılan berjerin inovatif tasarımı sayesinde odalarınıza yeni nesil bir görünüm kazandırmaya hazır olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir