Koltuk Takımlarının Estetik Duruşları ile Odalarınızı Yenileyin
Blog

Koltuk Takımlarının Estetik Duruşları ile Odalarınızı Yenileyin

2022 oturma odası dekorasyonu için alınması gereken ilk malzeme oturma gruplarıdır. Yeni evli çiftlerin ve evinizi yenilemek isteyenlerin ihtiyaç duyacağı koltuk takımları, oldukça işlevsel niteliktedir. Dekorasyona payı azımsanamayacak ölçüde olan koltuk takımları, ergonomik ve estetik tasarımları sayesinde sık kullanılan ürünlerdendir. Kanepe ve koltuk modelleri sayesinde kalabalık aile grupları ağırlanabilmektedir. Kanepelerin kenarlarında çekilen yan sehpalar sayesinde atıştırmalık ya da içecekler ikram edilebilmektedir. Takımların içerisinde bulunan orta sehpalar, koltuk ve kanepelere uyum sağlayan dekorasyonda tasarlanmaktadır. İçerisinde koltuk, kanepe, berjer ve orta sehpa gibi parçaları içeren koltuk takımı modelleri aşağıda sıralanmıştır. Bu modelleri ve özelliklerini inceleyerek evlerinizde kullanmak istediğiniz mobilyalara karar verebilirsiniz. Seçim yapar iken odalarınızın duvar rengini ve parkelerini dikkate alırsanız odalarınızda bir bütünlük yaratabilirsiniz.

Lotus Model Koltuk Takımı

Lotus Model Koltuk Takımı

Yumuşak renk tonlarına ev sahipliği yapan bu ürün hoş sohbetleriniz için bire birdir. Sizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı güzelliği ile baştan çıkaracak bu ürün, 2022 yılı en iyi tasarımlarından biridir. Modelin içerisinde bir adet berjerin yanı sıra farklı renklerde iki kanepe ve bir orta sehpa bulunmaktadır. Orta sehpanın ayakları incelendiğinde çarpı işareti göze çarpmaktadır. Modelin kendine has tasarımı sayesinde evinize yeni gelen insanlar üzerinde olumlu bir etki yaratabilirsiniz. Modelde kullanılan kırlentler sade tasarımları ile sadelikten hoşlanan insanlar için idealdir. Lotus Model Koltuk Takımı sayesinde arzu ettiğiniz oda dekorasyonuna kavuşabilir ve aydınlık bir oda ortaya çıkarabilirsiniz. Mobilyaları sarı bir kilim ile kombin yaparak odanızın güzelliğine güzellik katabilirsiniz.

Lounge Model Koltuk Takımı

Modelin kendine has stili sizlere odalarınızda kullanabileceğiniz hoş bir dekorasyon fikri uyandıracaktır. Lounge Model Koltuk Takımı sayesinde kreatif hislerin etkisi altında özgün bir oda yaratabilirsiniz. Modelin her bir parçasında kullanışlı bir tasarım göze çarpmaktadır. Modele ait kanepelerin birinde siyah bir ton göze çarpar iken diğer kanepede yeşilimsi bir görünüm yer almaktadır. Siyah kanepenin ayakları yere yakın bir şekilde tasarlanmış iken diğer kanepede uzun ayaklar kullanılmıştır. Modelde yer alan berjer geniş gövdesi ve koyu rengi ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Ürünlerin her birinde bol miktarda kırlent göze çarpmaktadır. Modelde yer alan orta sehpa dikdörtgen tasarımı sayesinde ortama klasik bir hava katsa da koltukların yuvarlak kol geçişleri bu havayı moderne çevirmektedir.

Malta Model Koltuk Takımı

Özellikle kahve tonlarından hoşlanan insanlar için tasarlanan bu model 2022 koltuk takımları arasında ön plana çıkmaktadır. Model içerisinde yer alan berjerlerde uzun bir sırt tasarımı bulunmaktadır. Sırtın kenar kısımlarında çıkıntılar söz konusudur. Modelin kanepe ve berjerlerinde kahve tonu kullanılıyor iken bir kanepenin antrasit ile kaplandığı görülmektedir. Modelin hem berjer hem de kanepelerinin kol kısımlarında kalın dolgulara yer verilmiştir. Malta Model Koltuk Takımı satın alarak ufak bir yan sehpa ile kombin oluşturabilir ve salonlarınıza yenilik kazandırabilirsiniz.

Merve Model Koltuk Takımı

Merve Model Koltuk Takımı

Mavinin etkisi altında kaybolmak, siyahın asilliğini odalarınızda hissetmek ve özgün bir dekora sahip olmak istiyor iseniz Merve model tam size göredir. Modelin berjeri siyah görünümü ile dikkatleri üzerine çeken iken kalın gövdesi sayesinde sizleri rahat hissettirecektir. Siyah berjerin kısa ve yuvarlak bir ayağı vardır. Merve Model Koltuk Takımı içerisinde kanepelerin ayaklarında ise ışıltılı bir görünüm yer almaktadır. Ayak detayları uzun olan kanepelerde chester özellikler görülmektedir. Kanepeleri özgün desenlere sahip kırlentler ile kombin yaparak ve yuvarlak bir orta sehpa kullanarak odalarınızı daha iyi duruma getirebilirsiniz.

Milano Model Koltuk Takımı

Mavinin büyüsüne kendinizi kaptırmak için hazır olun. Mavi ve beyazın uyumunu hissettiren Milano Model Koltuk Takımı sayesinde çağdaş görünümün izlerini misafirlerinize yansıtacaksınız. Modelde kullanılan metal ayaklar odalarınızın aydınlık bir görünüme kavuşmasına yol açar iken sizlere de estetik bir ortam yaratmaktadır. Milano’nun rahat minderleri sayesinde günün tüm yorgunluğunu geri planda bırakabilirsiniz.

Napoli Model Koltuk Takımı

Berjerinde ve kanepelerinde tek bir tonun hüküm sürdüğü Napoli Model Koltuk Takımı sayesinde dekoratif bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Modern ve klasik stili aynı anda barındıran bu model kalabalık misafirlerinizi ağırlamanız için idealdir. Modeli dörtgen bir sehpa ile kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir