Pozitif Enerjisi ile Size Huzur Verecek 6 Yatak Odası Modeli
Blog

Pozitif Enerjisi ile Size Huzur Verecek 6 Yatak Odası Modeli

Evlerde en özel alanlar yatak odaları olarak geçmektedir. Yatak odası tasarımı söz konusu olduğunda insanların aklına farklı fikirler gelmektedir. Yatakların kullanışlılığı, estetiği, görsel olarak güzelliği ve çevresinde kullanılan materyaller sizi kendisine hayran bırakmaktadır. Yatak odalarında yer verebileceğiniz seçkin takımlar aşağıda yer almaktadır. Tarzınıza en çok yakışacak olan yatak odası takımını satın alabilir ve evinizi pozitif bir enerji ile doldurabilirsiniz. Şık tasarımlarının yanı sıra özgün fikirleri ile de dikkat çeken bu modeller, uyku kalitenizi artırabilmektedir. Ayrıca yatak odaları sayesinde kendinize olan güveniniz de yerine gelmektedir. Rahat bir yatak içerisinde güne başlayabilir ve gününüzün geri kalanının daha güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

Alves Yatak Odası Takımı

Alves Yatak Odası Takımı sayesinde evinizi baştan dekore edebilirsiniz. Parçalarının her biri asil bir görünüme sahip olan bu takıma sahip olduğunuz için mutlu olacaksınız. Takımda yer alan ürünler, sizleri rahat ettirmek amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. Takıma ait olan her bir parçada 2022 kreasyonundan esintiler ile karşılaşabilirsiniz. Grinin zamansızlığından yola çıkarak tasarlanan bu modelde yatak odanız için ihtiyaç duyduğunuz her parçaya erişebilirsiniz. Gardırobunun genişliği sayesinde sizi kendine hayran bırakacak bu modelde boy aynası da yer almaktadır. Modelin ayrıca komodini ve şifonyeri de bulunmaktadır. Komodininde ve şifonyerinde ışıltılı bir görünüm ortaya koymak amacı ile parlak metallere yer verilmiştir.

Angel Yatak Odası Takımı

Siyahın zamansızlığını ve asilliğini bir arada bulunduran bu takım idealist insanlar için özel olarak üretilmiştir. Takımda yer alan yatak, ekstra konforlu süngerden imal edilmiştir. Yatağın rahatlığı sayesinde uykuya kolay bir şekilde dalabilir ve kesintisiz bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Karyola, pozitif enerjinizi artıracak şekilde tasarlanmıştır. Silver materyallerden oluşan Angel Yatak Odası Takımı evlerinize ayrı bir ışıltı katacaktır. Abartılı görünümlerden hoşlanmayan ancak çok sade bir mobilya da istemeyen bireyler bu mobilya ile rahat edebilmektedir. Yuvarlak şekillerden bolca faydalanan bu takımı altın bir avize ve altın aksesuarlar ile kombin yapabilirsiniz. Takımın şifonyerini gri bir halı ile uydurarak kullanabilirsiniz.

Bionca Yatak Odası Takımı

Bionca Yatak Odası Takımı büyüleyici tasarımı ile sizleri on yıl ileriye götürmektedir. Takımda yer alan her bir parça ahşabın doğal aurasından payını almıştır. Doğallığı şıklık ile bir araya getiren bu takımda kullanışlı parçalar yer almaktadır. Şifonyer, keskin hatlardan uzaklaşarak yumuşak geçişlerle tasarlanmıştır. Açılır kapanır yapıya sahip olan karyola, sizlere depolama alanı yaratmaktadır. Bu depolama alanı sayesinde eşyalarınızdan bazılarını saklayabilir ve yatak odalarınızda gereksiz yer kaplamasına engel olabilirsiniz.

Carolin Yatak Odası Takımı

Hayatın karmaşasından ve gürültüsünden uzak sade bir oda hazırlamak ister iseniz Carolin Yatak Odası Takımı tam size göredir. Modern düşünceler ile hazırlanan bu takımın her parçasında zarafete denk gelebilirsiniz. Karyolanın, şifonyerin ve komodinin ayaklarında beyaz ve altın tonlara yer verilmiştir. Komodinin üst kısmında makyaj yapabilmeniz amacı ile aynalar kullanılmıştır. Modeli satın alarak yatak odalarınızı yüksek enerji ile doldurabilirsiniz. Gold renginin ışıltılı güzelliği hemen her parçada kendini göstermektedir. Kullanışlı mobilyalara sahip olan bu ürün, farklı depolama alanlarına sahiptir. Komodinde çekmeceler yer almaktadır.

Dazz Yatak Odası Takımı

Dazz Yatak Odası Takımı

Zamansız bir görünümün simgesi olan grinin ve doğallığın simgesi olan ahşabın bir arada kullanılması ile bu takım ortaya çıkmıştır. Dazz Yatak Odası Takımı içerisinde kullanılan her bir parça sizleri kendine hayran bırakacak güzelliğe sahiptir. Komodinde bulunan özgün renk geçişleri, yatak odanıza hayat verecektir. Şifonyerde kullanılan çağdaş geçişler sizleri 2022 yılından esintiler ile baş başa bırakacaktır. Dazz model ile yatak odalarınızı kendinize uygun şekilde dizayn edebilirsiniz. Yatak odalarınızda daha çok zaman geçirmek için bu modelin rahat yatağını ya da pufunu kullanabilirsiniz.

Lion Yatak Odası Takımı

Lion Yatak Odası Takımı ile evinizin havasını baştan oluşturabilirsiniz. Yatak odalarınızda geçirdiğiniz zamanların daha verimli olması amacı ile tasarlanan bu model, rahat bir uyku deneyimini garantilemektedir. Modelde yer alan her bir çizgi modern çağın temsilcisi konumundadır. Keskin geçişlere sahip olan kıyafet dolabı, iki adet boy aynası ile çevrelenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir