Blog

Oturma Grupları ile En İyi Uyumu Yakalayan Duvar Üniteleri

Evlerde en fazla zaman geçirilen alanlar arasında salonlar ve oturma odaları yer almaktadır. Akşamların büyük kısmı televizyon izleyerek geçmektedir. Misafirler geldiği zaman salonlarda oturulmaktadır. Aile bireyleri ile bir arada ilen oturma odaları tercih edilmektedir. Yorucu şehir hayatından kaçmak istediğinizde kendinizi evinize atarak rahatlayabilirsiniz. Tüm bunlar salonların özel bir tasarıma sahip olması gerektiğinin kanıtıdır. Salon dekorasyonları herkesin kendisini iyi hissedeceği şekilde olmalıdır. Oturma gruplarından duvar ünitelerine kadar pek çok detaya özen gösterilmelidir. Aşağıda 2022 yılına uygun olarak tasarlanan özgün duvar üniteleri modellerine yer verilmiştir. Bu örneklerden yardım alarak kanepelerinize en çok uyan modelin hangisi olduğuna karar verebilirsiniz.

Alves Duvar Ünitesi

Alves Duvar Ünitesi

Şık tasarımı ve zamansız formu ile dikkat çeken bu modeli televizyonlarınızı yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Her model televizyona uyan Alves Duvar Ünitesi beyaz tonları ile çevrelenmiştir. Bu sayede üniteyi hareketli oturma gruplarınız ile kullanabilirsiniz. Üst kısmında yer alan ayna görünümü sizlerin içini açacak cinstendir. Model, iki parçadan oluşmakta olup üst parçası kitaplık olarak kullanılabilmektedir. Kitaplarınızı, biblolarınızı ya da değer verdiğiniz insanların fotoğraflarını bu alanda kullanabilirsiniz. Üst kısım, üç raftan oluşmaktadır. Her bir raf farklı boyuta sahiptir. Bu durum estetik açıdan güzel görünmektedir. Alt kısımda ise depolama alanı olarak kullanılabilecek geniş iç hacme sahip bölmeler ve raflar bulunmaktadır.

Angel Duvar Ünitesi

Zarafeti ile göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olan Angel Duvar Ünitesi sizleri 2022’nin güzel yenilikleri ile buluşturmaktadır. Modelde duvar ünitesinin özgün tarzını ve özel detaylarını bulabilirsiniz. Televizyonunuzu seyreder iken zevkinizin iki katına çıkmasını istiyor iseniz bu model tam size göredir. Modelin düz tasarımı, televizyonunuza daha kolay adapte olmanızı sağlayacaktır. Kolay açılıp kapanabilir kapak tasarımı, kullanışlılık açısından sizleri memnun edecektir. Televizyon kablolarınız duvar ünitesi sayesinde kötü görünmekten kurtulacaktır. Kablo kalabalığınızı gizleyen model, yalnızca televizyon ekranınızı ön plana çıkarmak amacı ile tasarlanmıştır. Modelin kitaplığında özgün bir tasarım hâkimdir. Bir tarafı uzun bir tarafı kısa olan kitaplık rafları, hem biblo hem de kitaplarınız için uygun boyuttadır.

Bionca Duvar Ünitesi

2022 yılının gelmesi ile duvar ünitelerinde ekran kullanımı göze çarpmaya başlamıştır. Özellikle hareketli gibi görünen ekranların kullanılması, hoş bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Bionca Duvar Ünitesi ekran kullanılan mobilyalara örnek verilebilmektedir. Ünitenin ön tarafında yanan ateş temalı bir ekran bulunmaktadır. Bu nedenle modelin özellikle romantik bir hava yaratmak amacında olanlar için uygun olduğu düşünülmektedir. Oturma odanıza ya da salonunuza sıcak bir hava katan bu modeli çok seveceksiniz.

Casoli Duvar Ünitesi

Tercihini abartı ya da gösterişten uzak olarak kullanan bireyler için Casoli Duvar Üniteleri tasarlanmıştır. Ünitenin yüzeyi ahşabın yumuşak dokusu ile buluşturulmuştur. Sert geçişlerden uzak yumuşak köşelere yer veren Casoli model, sizi sadeliği ile mest etmektedir. Modelin üst kısmında kitaplık ünitesini bulabilirsiniz. Ünitenin özel olarak tasarlanmış olması, kitaplarınızın daha dekoratif durmasını sağlayacaktır. Kitaplık bölmesinde hem kahve tonlarına hem de siyaha yer verilmiştir. Kitaplık bölmesini resim çerçevelerinizi sergilemek amacı de kullanabilirsiniz.

Dazz Duvar Ünitesi

Dazz Duvar Ünitesi

Dazz oturma grubu ya da Dazz yemek odası ile iyi bir uyum yakalayan bu ünite, güzelliği ile adından söz ettirmektedir. Ünitenin ön tarafında yer alan minimalist geçişler siyahın asilliği ile buluşturulmuştur. Modelin ayak kısımlarında ve üst tabakasında altın tonları hâkimdir. 2022 duvar ünitesi modelleri söz konusu olduğunda öne çıkan altın renkleri, bu modelin süslemelerini oluşturmaktadır. Evinizi sıradan duvar ünitesi modellerinden kurtararak yeniçağdan etkilenmiş bir duvar ünitesi ile süslemek ister iseniz Dazz modeli tercih edebilirsiniz. Ahşap bir kitaplığa sahip olan model, oldukça fonksiyoneldir.

Delta Duvar Ünitesi

Beyaz ve kahvenin renk geçişlerini başarılı bir şekilde üstlenen Delta Duvar Üniteleri ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Televizyona odaklanma sevinizi artırma amacında olan bu ünite, sade bir tasarıma sahiptir. Ünitenin hem alt kısmında hem de üst tarafında kapalı alanlara yer verilmektedir. Bu sayede oturma odalarınızda alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Üründe birinci sınıf kalitede ham maddelerden yararlanılmıştır. Ürünü satın alarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ürünün yapısının kolay temizlenebilir cinsten olması sizlere fayda sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir