Evinize Yeni Bir Ruh Katmak İçin Hazırlanan 6 Koltuk Takımı
Blog

Evinize Yeni Bir Ruh Katmak İçin Hazırlanan 6 Koltuk Takımı

Koltuk takımları evlerdeki temel dekoratif ürünler arasında sıralanabilmektedir. Bu takımların tasarımından dokunuşuna, formundan renk tercihine kadar pek çok faktör dikkatleri üzerine çekmektedir. Takımlarda özel tasarım kırlentlere ve farklı materyallere yer verilmektedir. Bu sayede daha zarif ve şık görünmektedirler. Fonksiyonel özellikleri ile evin havasını değiştiren bu mobilyalar berjerden kanepeye kadar pek çok ürünü kapsamaktadır. Oturma grupları arasında farklı tarzlar bulunmaktadır. Modern, retro ve klasik bu tarzlar arasındadır.  Aşağıda hem modern hem retro hem de klasik koltuk takımlarına örnek bulabilirsiniz. Aşağıdaki modeller sayesinde evinize en çok yakışacak takıma karar verebilir ve evinize yeni bir ruh kazandırabilirsiniz.

Alinda Koltuk Takımı

Alinda Koltuk Takımı

Renklerin canlı dünyasında bir gezintiye çıkmaya hazırsanız Alinda Koltuk Takımı tam size göredir. Takımın yumuşak dokusunda turuncu, sarı gibi canlı renklere yer verilmiştir. İki adet ikili kanepeye sahip olan takımda bir adet tekli berjer görüntülenmektedir. Bu takımı hem odanızın köşe kısımlarında hem de ortasında kullanabilirsiniz. Kanepeler geniş ve renkli yastıklar ile bir arada kullanmanız, sırtınız daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. Berjerde ve kanepelerde kullanılan ahşap ayaklar, uzun süre dayanabilecek güce sahiptir. Yalnızca ayaklar değil kumaş ve iskelet dokusu da oldukça sağlamdır. Bu nedenle kanepe ve koltukları ne kadar kullanırsanız kullanın kolay kolay yıpranmayacaktır. Ürüne evlerinizde yer vererek odalarınızın bahar havasına bürünmesini sağlayabilirsiniz.

Almira Koltuk Takımı

Chester kol ve sırt detaylarına sahip Almira Koltuk Takımı ile büyülenmeye hazır olun! Koltuk takımında yer alan açık ve koyu kahve renkleri, sizleri renkler arasında yumuşak bir geçiş yapmaya davet edecektir. Bu yumuşak renk geçişine orta sehpada da tanık olabilirsiniz. Zarif ayaklara sahip sehpada ahşap detaylara yer verilmiştir. Ahşap ayaklar hem ikili kanepelerde hem de berjerde görünebilmektedir. Yüksek imal edilen bu ayaklar, ürünleri portatif yapmaktadır. Her bir mobilyada iki süngere yer verilmiştir. Hem sırt kısmında hem de oturma alanlarında çift sünger kullanımı, sizleri ve misafirlerinizi rahat hissettirecektir. Hoş sohbetlerinizin ve çay molalarınızın uzun sürmesini istiyor iseniz bu takımın rahatlığına güvenebilirsiniz.

Angora Koltuk Takımı

Hangi yıl kullanılırsa kullanılsın o yıla mükemmel bir uyum sağlayan koltuk takımlarında yer verilen ana renk gridir. Grinin zamansız geçişleri ve şık duruşu her modelde göz kamaştırıcı olmaktadır. Angora Koltuk Takımı ile evlerinizde eski mobilyalarınızdan kurtulup yenilerine yer açmanın zamanı gelmiştir. Takımın hem berjerinde hem de kanepelerinde yer alan özgün kol detayları, sizleri rahat hissettirmeye yetecektir. Takımın abartıdan uzak ama şık tasarımı sayesinde evlerini güzelleştirebilirsiniz.

Apex Koltuk Takımı

Canlı renklerin tek bir mobilya grubunda birleşmesi bu koltuk takımını oluşturmuştur. Apex Koltuk Takımı yapısında hem turuncuya hem kahveye hem de siyaha yer verilmiştir. Kahvenin kullanıldığı berjerde ana tema, kaplan desenidir. Bu desen sayesinde takımın retro stile kaydığı görülmektedir. Ancak takımda modern hava esintisi de hâkimdir. Apex mobilyalarını evinizin her köşesinde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle salona ve oturma odanıza uyum sağlayan bu ürün, hoş sohbetlerinize eşlik edecek niteliktedir.

Boss Koltuk Takımı

Boss Koltuk Takımı

Sıradan tasarımlardan uzaklaşarak stilist bir tarza imza atmak istiyor iseniz Boss Koltuk Takımı tercih edebilirsiniz. Boss modeli içerisinde yer alan her bir tasarım sizleri hayran edecek cinstendir. Yüzeyinde yer alan kumaşın yumuşaklığı, oturma sırasında sizleri rahat hissettirecektir. Oturma alanlarında yer alan minderler, tüm vücudunuzu kaplayacak genişliktedir. Ayaklarda yer alan ahşap dokunuşlar, takımın zarifliği üzerinde önemli bir paya sahiptir. Sırt detayları ve kullanılan kırlentler, sizlere sırt desteği sağlamakta ve sağlığınızı korumaktadır. Takımın berjeri kanepelerden daha sade bir tasarıma sahip olup koyu bir renk ile çevrelenmiştir.

Arma Koltuk Takımı

Arma Koltuk Takımı ile yıllara meydan okuyan bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Her eve uyum sağlayan kumaş rengi ile Arma modelden gözlerinizi alamayacaksınız. Açık renk tonları evinizin daha aydınlık görünmesine neden olacaktır. Krem tonunu dar odalarınızda kullanarak alanın daha büyükmüş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Takımınızı aynalar ile destekleyerek aydınlık görünümün seviyesini artırabilirsiniz. Doğallığın simgesi olarak görülen ahşap ayaklar, bu modelde hem berjer hem de kanepede yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir